pátek, 16 září 2016 00:00

O společnosti Atas

Napsal(a)
Ohodnotit tuto položku
(2 hlasů)

Jeden z největších italských výrobců profesionální autokosmetiky a průmyslových čistících prostředků byl založen již v roce 1964 . Mimořádná kvalita produktů vlastního vývoje a výroby v kombinaci s vynikající cenovou politikou si rychle získala oblibu profesionálů. Výrobky Atas jsou vyhledávány a dodávány na trhy mnoha zemí Evropy i světa, kde se některé z nich dokonce staly symbolem účinnosti a kvality.

V současné době společnost Atas produkuje několik desítek různých přípravků určených pro použití v automobilovém, strojírenském i potravinářském průmyslu. Setkat se s ními můžete v mycích linkách automobilů, autobusů, nebo nákladních vozidel, v úklidových firmách,  v mlékárnách, sýrárnách, masokombinátech, v zemědělských společnostech, v různých dílnách, v kovovýrobě, nebo i třeba na pultech obchodů a čerpacích stanic.

Společnost Atas disponuje několika výrobními závody a vlastní plně vybavenou laboratoř, kde vyvíjí a zdokonaluje vlastní receptury výrobků v souladu s nejnovějšími poznatky a moderními technologiemi. Obrovskou výhodou společnosti je i schopnost rychle reagovat na požadavky svých odběratelů a přizpůsobit účinnost produktů požadavkům, nebo vyvinout přípravek na zakázku. Toto umožňují bohaté zkušenosti, které společnost za několik desítek let získala.

Uznání si firma získala i pro svojí flozofii vyvíjet a vyrábět produkty, které jsou šetrnější a ohleduplnější k životnímu prostředí. Běžně používané složky nahrazuje složkami, které jsou mnohem šetrnější a přívětivější k životnímu prostředí a to při zachování všech čistících i ochranných vlastností. Samozřejmostí je i produkce řady plně ekologických čistících přípravků.

Společnost vlastní certifikát EN ISO: 9001:2000 a všechny výrobky splňují nejpřísnější normy a požadavky EU na čistící a ochranné výrobky a jejich použití.

 

Číst 5020 krát Naposledy změněno pondělí, 03 září 2018 16:16

Média

ATAS ITALY

Rychlý kontakt

CHEMIATEC s.r.o.
Chudenická 1059/30,
102 00 Praha 10

Telefon:: +420 776 794 794
Email: info@chemiatec.cz

 

Kdo je online

Právě přítomno: 45 hostů a žádný člen

Novinky na Facebooku

Copyright © 2017. CHEMIATEC - pro čištění, úklid a lesk. ..

Hledej....