neděle, 30 duben 2017 00:00

Atas VINET

Napsal(a)
Ohodnotit tuto položku
(5 hlasů)

Atas VINET je víceúčelový čistič, který díky svým brilantním vlastnostem dokáže ušetřit spoustu času i peněz.

vinet750 CustomI když je mnoho obdobných přípravků jakýmsi kompromisem mezi schopností čistit a bezpečností, Atas VINET je výjimkou. Je mnohdy až neuvěřitelné s čím si snadno a rychle poradí a přitom bez rizika poškození povrchu. Naopak, ten zůstává dokonale čistý beze zbytků a skvrn.  A pro někoho může být důležitá i jeho schopnost desinfikovat čištěné plochy.

A pro co vše můžete například Atas VINET použít?

 

Pro čištění automobilů a dopravních prostředků

 • Čištění plastů v interiérech i exteriérech- stačí nastříkat a ihned setřít. Zde oceníte schopnost přípravku čistit, oživovat barvy a dodávat přirozený lesk a vzhled. Atas VINET je vhodný i pro Tornador, jako čistící nápň.
 • Čištění stropnic - bez rizika prověšení, nebo odlepení. A velmi rychle a levně. Mírně navlhčenou hrubou houbou, nebo utěrkou z mikrovlákna stačí jen krouživými pohyby vyčistit. Stropnici nepromočíte, nevzniknou Vám na ní mapy a kontury. Sílu Vinetu poznáte ale nejvíc při čištění silně zažloutlých stropnic od cigaretového dýmů. Na nich bude výsledek ohromující.
 • Čištění gumových koberců a pneumatik - vyčistí a vrátí ztracený černý odstín. Přípravek nemusíte otírat, stačí jej opláchnout vodou.
 • Čištění látkového čalounění - i tady je VINET užitečným pomocníkem. Přípravek stačí nanést na potah, nečistoty uvolnit kartáčem na textílie a rozpuštěnou špínu vytřít savou utěrkou, nejlépe z mikrovlákna, nebo vysát vysavačem pro mokré vysávání.

  Když použijete VINET, jako náplň do extraktoru je potřeba si dát pozor na jednu podstatnou věc.  Přípravek je pěnivý. Hlídejte si stav odsáteho roztoku v nádobě na vysátou kapalinu. Pěnu nezastaví ochranný plovák a může se dostat do motoru přístroje a poškodit jej. Řešením je přidání antipěnidla do nádoby na špínu. Nikdy jej nepřidávejte do čistícího roztoku. Může negativně ovlivnit čištící schopnosti přípravku.

  Jak rychlé a snadné je čištění textílí za pomoci VINETU můžete vidět na videu pod tímto článkem.
 • Čištění ovládacích prvků - rozpouští i silné vrstvy mazu a špíny.
 • Čištění kůže. koženky i alcantary - také vysoce účinný. U pravé kůže, ale jeho kompaktibilitu nejdřív vyzkoušejte na malém nenápadném místě. Pro jistotu. Toto platí pro všechny čističe na kůži. I ty speciální.
 • Čištění kovových a chromovaných dílů - bez rizika jakéhokoliv poškození s čistým a lesklým výsledkem.
 • Čištění motorů - i tady se v praxi VINET velmi osvědčil. 
 • Čištění disků kol - i když si přípravek dokáže velmi dobře poradit i se zapečenými nečistotami, zde jsou jeho možnosti omezené. Spolehlivě vyčistí běžně znečištěná kola, ale v případě silných nánosů a dlouhodobých nečistot použijte radějí některý ze speciálních čističů na disky kol. U nas je to Atas LACER, nebo Atas FORLEGA. Ušetříte si tím především čas.
 • Odstranění zbytků hmyzu a ptačího trusu - přípravek snadno rozpouští i organické nečistoty. Bát se nemusíte je bezpečný pro lakované, plastové i kovové povrchy. Samozřejmě i pro pryž a gumu.

 Přípravek je vhodný a bezpečný i pro detailing

 

Pro čerpací stanice PHM

 • Čištění výdejních stojanů - velmi účinně odstraňuje mastnoty, zanechává lesklý čistý povrch
 • Čištění prodejen - VINET je vynikající na čištění regálů, kancelářského vybavení, klávesnic pokladen, podlahových krytin, reklamních poutačů apod.

Pro servis počítačové a kancelářské techniky

Atas VINET snadno a rychle odstraňuje nažloutlý povlak z cigaretového kouře, mastnoty z klávesnic a tlačítek, inkoust i saze z tonerů tiskáren a kopírek.

 

Pro úklidové firmy

Na čištění nábytku, plovoucích podlah, linolea i PVC, platových, kovových i dřevěných rámů oken a dveří, vypínačů, keramiky. Někteří z našich zákazníků jej i velmi úspěšně používají, jako náplň čistících strojů.

 

Pro dům, zahradu a dílnu

Stejné využití, jako u profesionálních úklidových firem. Vynikající je VINET i na plastový a lakovaný zahradní nábytek, v dílně na čištění strojů a nářadí.

Pokud jste dočetli až sem, možná máte pocit, že tento přípravek vyčistí všechno a žádný jiný už nebudete potřebovat. Ale takhle tomu není. Je potřeba si uvědomit, že VINET byl vyvinut především, jako přípravek na čištění materiálů a povrchů v interiérech vozidel. V tom je jeho specializace a tam funguje rychle a spolehlivě. Díky svým vlastnostem je ale použitelný i v jiných oblastech, tak jak jsme vám popsali výše. Určitě však nenahradí specialní přípravky na čištění konkrétních nečistot. Ty budou mnohdy rychlejší a při dlouhodobém používání i možná levnější. Ale VINET můžete mít vždy po ruce a může Vám pomoci, jako alternativa, když specializovaný přípravek nebude k dispozici.


Atas Vinet v koncentrované verziAtas VINET je vyráběn v praktickém balení v rozprašovači o obsahu 750 ml pro přímé použití a pak také v cenově velmi výhodných koncentrovaných verzích (1:10-15) v balení 5 ltr, 10 a 25 kg

Atas VINET samozřejmě najdete v našich internetových obchodech  AAA autokosmetika a PRO čištěni. Nebo si jej vyžádejte ve vaší nejbližší drogérii, nebo obchodě s autopotřebami a náhradními díly.

A nyní slíbené video...

 

 

Číst 3748 krát Naposledy změněno čtvrtek, 15 březen 2018 06:58

Rychlý kontakt

CHEMIATEC s.r.o.
Chudenická 1059/30,
102 00 Praha 10

Telefon:: +420 776 794 794
Email: info@chemiatec.cz

 

Kdo je online

Právě přítomno: 561 hostů a žádný člen

Novinky na Facebooku

Copyright © 2017. CHEMIATEC - pro čištění, úklid a lesk. ..

Hledej....