úterý, 20 listopad 2018 13:55

Profesionální utěrky z mikrovlákna

Napsal(a)
Ohodnotit tuto položku
(2 hlasů)
Nové utěrky z mikrovlákna Nové utěrky z mikrovlákna

Našim nejnovějším přírustkem do sortimentu pomůcek a příslušenství jsou profesionální utěrky z mikrovlákna. Svůj původ mají ve Švédsku a tomu také odpovídá jejich vysoká kvalita. Skladem již máme základních 5 typů.

MICROFIBER CLOTH GLASS

Modrá utěrka z jemnou waflovou strukturou a gramáží 250 gr je určená především k čištění skel a obdobných hladkých povrchů. Umožňuje práci, jak s chemií, tak i bez. Utěrka je bezešvá a bez štítku  pro maximální bezpečnost pro velmi choulostivé povrchy. Tato utěrka je dodávána v rozměru 45 x 45 cm.

MICROFIBER CLOTH INTERIOR

Oranžová velmi měkká utěrka s oboustrannou waflovou strukturou a gramáží 250 gr. Tato utěrka je určená k čištění dílů interiérů vozidel, ale využití najde i v při čištění exteriérů. Utěrka je bezešvá a bez štítku a je dodávána v rozměru 45 x 45 cm.

MICROFIBER CLOTH WAX

Zelená utěrka vyrobena z velmi měkkého a jemného mikrovlákna s gramáží 350 gr. Z jedné strany s dlouhým hustým vláknem a z druhé s hladkým, ale hrubým vzorem. Tato utěrka je doporučená pro odstraňování zbytků zaschlých vosků a leštění. Je bezešvá a bez štítků a je zcela bezpečná i pro extra choulostivé laky. Dodávána v rozměru 45 x 45 cm.

MICROFIBER CLOTH WIPE

Žlutá velmi měkká a jemná utěrka. S oboustranným dlouhým a velmi hustým mikrovláknem a gramáží 350 gr. Doporučená především pro bezpečné vysoušení, ale v praxi se osvědčila i pro finální leštění. Utěrka je bezešvá i bez štítku. Dodávána v rozměru 45 x 45 cm.

MICROFIBER CLOTH WIPE MAX

Šedá extra měkká a jemná utěrka z waflovou strukturou a vysokou gramáží 400 gr. Určená k bezpečnému a rychlému vysoušení povrchů po mytí. Utěrka nemá štítek, který by mohl poškrábat velmi choulostivé laky. Dodávána v rozměru 60 x 60 cm.


Utěrky mají složení: 80% polyester, 20% polyamid a jsou pratelné až do teploty 90o C

Protože i tyto výrobky v našem sortimentu považujeme za běžný spotřební materiál a nikoli za přehnaně předražený luxus, jsou cenově velmi dostupné ve srovnání s jinými konkurenčními výrobky obdobně vysoké kvality.

Všechy utěrky najdete v našich e-shopech.

Číst 387 krát Naposledy změněno úterý, 20 listopad 2018 15:06

Rychlý kontakt

CHEMIATEC s.r.o.
Chudenická 1059/30,
102 00 Praha 10

Telefon:: +420 776 794 794
Email: info@chemiatec.cz

 

Kdo je online

Právě přítomno: 244 hostů a žádný člen

Novinky na Facebooku

Copyright © 2017. CHEMIATEC - pro čištění, úklid a lesk. ..

Hledej....