neděle, 16 červenec 2017 14:57

Zakázkový a Předávací list

Napsal(a)
Ohodnotit tuto položku
(2 hlasů)

Vzor Zakázkového a Předávacího listu pro ruční čištění zdarma ke stažení.


Provozujete ruční čištění vozidel? Připravili jsme pro Vás jednoduché vzory Zakázkového a Předávacího listu ve formátu DOC. Oba vzory jsou plně upravitelné v programu MS WORD, nebo některém z jeho náhrad a velmi snadno si je můžete přizpůsobit Vašim potřebám a vytisknout třeba i na obyčejné inkoustové tiskárně. 


A proč je používat?

Pokud sjednáváte zakázky stylem, že se dohodnete během řeči se zákazníkem na službě a její ceně, on Vám předá klíče od auta, Vy si někam poznamenáte jeho telefonní číslo pro zavolání až bude hotovo, tak se může dříve, nebo později stát, že budete osočeni z nějakého poškození svěřeného auta. Může to být škrábanec, odřenina, nefunkční rádio, rozbité sklo, nebo cokoliv jiného. A nemusí to být ze strany zákazníka úmysl. Prostě si toho nevšiml, stejně, jako Vy. A dokázat potom, že auto bylo poškozeno už před čištěním může být tvrdý oříšek. 

Vyplněním Zakázkového listu se chráníte před možnými nepříjemnostmi a zbytečnými starostmi. Neméně důležité je to i pro zákazníka, který Zakázkovým listem dostává doklad o předání vozu a klíčů

Profesionálové s dlouhodobou praxi většinou obdobu těchto dokumentů používají. Při sjednávání zakázky se zákazníkem auto většinou podrobně prohlížejí a to i proto, že díky zkušenostem vidí rozsah znečištění a jsou schopni velmi dobře odhadnout postup, dobu i výslednou cenu. 


Co nezapomeňte vyplnit....

  • Stav kilometru na tachometru - zákazník bude vidět, že se s vozem po předání do Vaší péče nikde neoprávněně nejezdilo
  • Stav paliva v nádrži - stačí orientačně (1/3, 1/2...). Jako pojistka proti obvinění, ze ztráty paliva.
  • Zjištěná poškození vozu - do Zakázkového listu. Protože při čištění důkladně prohlížíte každý kousek vozu, může se stát že příjdete i na další závady, které s Vaší prací nesouvisí. Například poškození pneumatiky. U zákazníka si jistě uděláte plus, když toto zapíšete do Předávacího listu, při předávání vozu jej na toto upozorníte a doporučíte třeba návštěvu nejbližšího pneuservisu.
  • Výbavu - důležité pro zákazníka, že se nic neztratilo a pro Vás, že jste do vozu nezapomněli něco vrátit
  • Datum a podpisy - aby měl dokument výhu při případném pozdějším sporu

ZAKAZKOVY LIST vzor PREDAVACI LIST vzor  

 

Dokumenty najdete v sekci Stáhnout přílohy níže....

 

 

Číst 1265 krát Naposledy změněno neděle, 05 listopad 2017 23:37

Rychlý kontakt

CHEMIATEC s.r.o.
Chudenická 1059/30,
102 00 Praha 10

Telefon:: +420 776 794 794
Email: info@chemiatec.cz

 

Kdo je online

Právě přítomno: 633 hostů a žádný člen

Novinky na Facebooku

Copyright © 2017. CHEMIATEC - pro čištění, úklid a lesk. ..

Hledej....