of

Při provozu mycích portálů a mycích boxů se vytváří na stěnách, zařízení i podlahách odolné a nevzhledné usazeniny. Jedná se o vykrystalizovanou směs vápenatých látek z vody, nečistot, prachu a rzi. Usazené nečistoty zdrsňují původně hladké povrchy, více zachytávají další nečistoty a celý proces se zrychluje.

Skutečně učinných a zároveň bezpečných přípravků, které rychle a snadno tyto usazeniny dokáží odstranit je na trhu poskrovnu. I když mnoho výrobců chemie slibuje u svého přípravku 100% účinnost, je to spíš přání, než skutečný efekt. Jednou z nemnoha výjimek je přípravek Atas VALER. Jedná se pečlivě připravenou směs kyselin, inhibitorů koroze a ochranných složek určených k odstranění i silných vrstev zmíněných vápenatých usazenin.


Použití je velmi jednoduché. Protože se jedná o koncentrát, přípravek se naředí s vodou a postřikovačem připravená směs nanese v rovnoměrné vrstvě na znečištěný povrch. Po několika minutách působení se rozpuštěné nečistoty opláchnou vodou. Celý proces lze urychlit použitím mycího kartáče. Atas VALER je bezpečný pro kartáče, pěny, laky, glazuru, kovy, sklo, plasty i další běžně používané materiály

Rychlý kontakt

CHEMIATEC s.r.o.
Chudenická 1059/30,
102 00 Praha 10

Telefon:: +420 776 794 794
Email: info@chemiatec.cz

 

Kdo je online

Právě přítomno: 853 hostů a žádný člen

Novinky na Facebooku

Copyright © 2017. CHEMIATEC - pro čištění, úklid a lesk. ..

Hledej....