I obnovení vzhledu značně zašlých povrchů je řešitelný problém. Rolba, která byla zaparkována 2 roky pod vzrostlými jehličnany utrpěla ve vlhkém horském vzduchu brutální zásah přírody. Uvedení do stavu, který by se co nejvíce blížil původnímu vzhledu, vyžádalo nejdřív odstranění vrstvy mechů. Pomohl Atas DIMER a vysokotlaký čistič. Následovalo odstranění nakapané pryskyřice (Atas RESINOL). Zašlé hlinikové díly byly vyčištěny kyselým čističem Atas FORLEGA.

Po uschnutí následovalo přebroušení a vyleštění povrchu kabiny (barvený tvrdý plast) pastami PRORANGE a konzervace tvrdým voskem Hagmans GLANS WAX. Ostatní plastové díly byly oživeny a nakonzervovány přípravkem Atas FASCO. Hadice a další díly z pryže pak přípravkem Atas PNEUBEL.

Bohužel. I když vzhled prokouknul, byla devastace některých dílů, zejména gumových, natolik rozsáhlá, že byla doporučena jejich výměna.

Krásný příklad toho, že stačí zanedbaná údržba, nevhodné místo k parkování i trochu extrémní povětrnostní podmínky a zničení nechráněných povrchů je velmi rychlé.

Rychlý kontakt

CHEMIATEC s.r.o.
Chudenická 1059/30,
102 00 Praha 10

Telefon:: +420 776 794 794
Email: info@chemiatec.cz

 

Kdo je online

Právě přítomno: 866 hostů a žádný člen

Novinky na Facebooku

Copyright © 2017. CHEMIATEC - pro čištění, úklid a lesk. ..

Hledej....