of

Mít krásný, jasný a zářivý lak na voze lahodí nejen oku, ale při správném ošetření může získat lak i samočistíci efekt a odolnost proti ulpívání nečistot.

Specialistou na péči o laky je švédská firma Lahega. Ta vyvíjí a vyrábí velmi široký sortiment různých brusných past a ochranných přípravků na různých bázích. V kombinaci s ověřenými postupy není problém zachránit i silně poškozený lak, tak aby vypadal jako nový. Stejně tak není problém dosáhnout až roční ochranu lesku a brilantního vzhledu po aplikaci vybraného vosku.

Funkční a nepředraženou nanotechnologii přináší další švédská společnost. Hagmans. Ta svojí řadou FILLTEC nabízí ty nejmodernější dostupné technologie broušení, leštění a ochrany laků a plastů

Na výsledný efekt broušení a leštění mají velký vliv i použité brusné a leštící kotouče. I ty bereme, jako spotřební materiál a nikoliv exklusivní doplněk. Levné a přitom kvalitou i vlastnostmi srovnatelné se světovými značkami, jsou švédské kotouče NORDIC PAD. Za cenu jednoho zančkového kotouče můžete mít kotoučů několik a rozšířite si tak možnosti kombinací i výsledného efektu.

Rychlý kontakt

CHEMIATEC s.r.o.
Chudenická 1059/30,
102 00 Praha 10

Telefon:: +420 776 794 794
Email: info@chemiatec.cz

 

Kdo je online

Právě přítomno: 686 hostů a žádný člen

Novinky na Facebooku

Copyright © 2017. CHEMIATEC - pro čištění, úklid a lesk. ..

Hledej....